Forum mniej sarkastycznych, niż wrednych.

#1 2010-08-22 13:45:40

 mart

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 8
Punktów :   

REGULAMIN KORZYSTANIA Z FORUM

Kiedy zakładałyśmy forum, nie myślałam o czymś takim jak regulamin. A jednak, w końcu uznałam, że będzie on konieczny, żeby niektóre osoby nie poczuły się bezkarne. Oto on, regulamin ułożony (specjalnie dla Was, możecie czuć się zaszczyceni) przez sUomkę-zUomkę. Przeczytajcie go, zanim napiszecie cokolwiek, a zaoszczędzi Wam to zbędnego łysienia.
 
REGULAMIN KORZYSTANIA Z FORUM:
 
1. Na łamach forum kategorycznie zabrania się umieszczania treści pornograficznych, obraźliwych lub oszczerczych względem grup wyznaniowych, mniejszości rasowych, seksualnych etc.
2. Staraj pisać się tak, aby inny użytkownicy (jak i my) nie musieli się głowić nad zrozumieniem tekstu. Duże partie oznaczaj znakami nowego wiersza. Nie zapominaj także o przecinkach, kropkach, wielkich literach na początku zdania.
3. Pisanie WIELKIMI LITERAMI oznacza krzyk, podniesiony głos. To tak, jakby ktoś nad nami stał i darł nam się prosto w uszy, a przecież nie mamy ochoty ogłuchnąć...
4. Tworząc nowy wątek pamiętaj o nadaniu mu odpowiedniego tytułu, który by skrótowo charakteryzował dane zagadnienie. Temat o treści „Pomocy!” lub „Problem” nic w zasadzie nie mówi...
5. Czasem przypadkowo wyślą się dwa takie same posty po sobie. Jeśli jesteś zalogowany - nie ma problemu, usuń jeden z nich. Jeżeli nie – złość błąd do sUomki-zUomki ew. Scarlett666 (e-mail).
6. Rejestrując się na forum, czytając jego treść lub też pisząc na nim - akceptujesz powyższe warunki. Złamanie któregokolwiek z punktów regulaminu jest równoznaczne ze zbanowaniem użytkowania.
7. Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
illusion castle radiant hall poradnik regulamin pro ana anorexialife opowiesci erotyczme Wyciek plynu chlodniczego z auta ad stachura opinie