#1 2010-08-22 14:10:45

 mart

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 8
Punktów :   

REGULAMIN DOTYCZĄCY OCENIAJĄCYCH

Regulamin powstał po jednej z rozmów mojej (Scarlett666) i sUomki-zUomki. Uznałyśmy, że oceniający (oczywiście, wyłączając nas) nie mogą być całkowicie bezkarni. Tym sposobem stworzyłyśmy regulamin, który w pewien sposób ogranicza osoby tak bezczelne, jak oceniający sarkastycznych-wredot.

REGULAMIN DOTYCZĄCY OCENIAJĄCYCH (czyli osób podlegających sUomce-zUomce i Scarlett666):

1. Oceniający jest zobowiązany do ocenienia minimum trzech opowiadań w miesiącu. Opowiadania te zostają mu przyznane przez Szanowne Wyżej Wymieniowe.
2. Oceniający powinien zgłosić swoją dłuższą nieobecność (np. związaną z wyjazdem, brakiem komputera, itp.). Wówczas można mu przedłużyć termin oceniania.
3. Każda nowy oceniający zatrudniany jest na trzymiesięczny okres próbny, w czasie którego zostaje poddawany ocenie i obserwacji. Po tym czasie zespół oceniających decyduje, czy przyjąć go na stałe.
4. Szanowne Wyżej Wymienione mogą sprawdzić i zakwestionować każdą ocenę, a także w każdej chwili wykopać oceniającego, która im się nie spodoba lub podkopuje ich autorytet.
5. Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tspol.pun.pl po czym poznac zepsuty przepywomierz vw www.fir07.pun.pl szarpanie silnikiem 2,5 tdi która wersja psp ma wifi